Reduceri!
Camera video sport Forever SC-110
350.00lei Prețul inițial a fost: 350.00lei.329.00leiPrețul curent este: 329.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Tip senzor optic | CMOS |
|---|---|
| Rezolutie senzor | 1280 x 720 |
| Display | 2 inch |
| Tip display | LCD cu touch screen |
| Unghi captura | 120 grade |
| Porturi | Mini USB 2.0 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 66 x 43 x 27 mm |
| Greutate | 48 g |
| Rezistenta la apa | Da, pana la 20 m (doar in carcasa) |
| Slot card memorie | Micro SD |
| Aplicatii compatibile | iCam (IOS & Android) |
| Continut pachet | Camera, carcasa subacvatica, suport auto, incarcator auto, suport pentru bicicleta, cablu mini USB, bandaje |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Camera video sport Forever SC-110” Anulează răspunsul
Categorie: Camere video sport
Etichetă: Accesorii fitness
Produse similare
-
Bratara fitness bluetooth fitbit flex 2 FB403BK
450.00leiPrețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei. -
Husa Huawei Y7 2018 alba Morning coffee
39.00leiPrețul inițial a fost: 39.00lei.22.00leiPrețul curent este: 22.00lei. -
Husa Huawei Y7 2018 Tropical flower
39.00leiPrețul inițial a fost: 39.00lei.22.00leiPrețul curent este: 22.00lei. -
Bratara fitness bluetooth Misfit Shine 2
499.00leiPrețul inițial a fost: 499.00lei.449.00leiPrețul curent este: 449.00lei.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.