Reduceri!
Incarcator USB Type-C 2xUSB 2.4 A
60.00lei Prețul inițial a fost: 60.00lei.40.00leiPrețul curent este: 40.00lei.
În stoc
| Producator | Borofone |
|---|---|
| Capacitate | 2.4 A |
| Putere | 12 W |
| Interfata iesire | USB Type-C x 1, USB x 2 |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 5 V |
| Quick charge | Da |
| Compatibil cu | Universal |
| Culoare | Alb |
| Altele | Protocoale incarcare multiple, Sistem de recunoastere |
| Cod Produs | BA37A |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator USB Type-C 2xUSB 2.4 A” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator Micro USB 2xUSB 2.4 A
60.00leiPrețul inițial a fost: 60.00lei.40.00leiPrețul curent este: 40.00lei. -
Incarcator USB Type-C 2.4 A Fast Charge X0-L31
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.45.00leiPrețul curent este: 45.00lei.Adaugă în coșIncarcator USB Type-C 2.4 A Fast Charge X0-L31, compatibil cu orice brand de pe piata, premium, incarcare foarte rapida.
-
Incarcator 2x USB, 2.1A, X0-L52
45.00leiPrețul inițial a fost: 45.00lei.39.00leiPrețul curent este: 39.00lei.Adaugă în coșIncarcator 2x USB, 2.1A, X0-L52 compatibil cu orice brand de pe piata, tensiune intrare AC 100-240 volti si 5V iesire.
-
Incarcator Samsung original USB Type-C alb
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.