Reduceri!
Kit gaming rebeltec, mause, tastatura, casti, pad
300.00lei Prețul inițial a fost: 300.00lei.249.00leiPrețul curent este: 249.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Continut pachet | Mause, tastatura, casti si mausepad |
|---|---|
| Tip mause | Optic |
| DPI | 2400 (cu buton reglaj) |
| Numar butoane | 4 |
| Lumina LED | Da |
| Greutate mause | 125 g |
| Tip tastatura | Cu membrana (calitate inalta) |
| Numar taste | 104 |
| Butoane mutimedia | 12 |
| Rezistenta la apa | Da |
| Greutate tastatura | 471 g |
| Tip mausepad | Poliester |
| Dimensiuni | 240 x 200 |
| Altele | Compatibil cu toate tipurile de mause-uri si senzori, Baza cauciucata anti-alunecare, Protectie anti-desirare |
| Greutate mausepad | 105 g |
| Tip casti | Cu fir |
| Compatibilitate | PC & Console |
| Microfon | Da (unidirectional) |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecventa raspuns (Hz) | 20 Hz – 20 kHz |
| Conectori | Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 1.75 m |
| Greutate casti | 287 g |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Kit gaming rebeltec, mause, tastatura, casti, pad” Anulează răspunsul
Categorie: Kit-uri Gaming
Produse similare
-
Kit gaming mause si tastatura RGB din metal
200.00leiPrețul inițial a fost: 200.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.