Reduceri!
Boxa portabila bluetooth Soundbox 320
200.00lei Prețul inițial a fost: 200.00lei.169.00leiPrețul curent este: 169.00lei.
| Putere | 16 W |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Capacitate baterie | 1800 mAh |
| Autonomie | 8 h |
| Culoare | Negru, Gri |
| Dimensiune | 320 x 120 x 157 mm |
| Greutate | 1 Kg |
| Altele | AUX, Radio FM, USB, Slot Micro SD |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Boxa portabila bluetooth Soundbox 320” Anulează răspunsul
Categorie: Boxe portabile
Etichetă: Boxe wireless
Produse similare
-
Boxa portabila bluetooth Creative MUVO 10
450.00leiPrețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundbox 630 cu telefomanda
529.00leiPrețul inițial a fost: 529.00lei.479.00leiPrețul curent este: 479.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundbox 460
400.00leiPrețul inițial a fost: 400.00lei.349.00leiPrețul curent este: 349.00lei. -
Boxa bluetooth Lark super slim soundbar cu telefomanda
500.00leiPrețul inițial a fost: 500.00lei.429.00leiPrețul curent este: 429.00lei.Adaugă în coșDescopera Boxa bluetooth Lark super slim soundbar cu telefomanda de aproape un metru lungime, 80 W cu AUX, USB si Slot Micro SD.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.