Reduceri!
Boxa portabila bluetooth Forever BS-140
70.00lei Prețul inițial a fost: 70.00lei.59.00leiPrețul curent este: 59.00lei.
Doar 2 rămase în stoc
| Putere | 3 W |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth |
| Raza de actiune | 10m |
| Capacitate baterie | 300 mAh |
| Autonomie | 4 h |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 160 g |
| Altele | Microfon, Slot USB |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Boxa portabila bluetooth Forever BS-140” Anulează răspunsul
Categorie: Boxe portabile
Produse similare
-
Boxa portabila bluetooth Soundbox 420
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.249.00leiPrețul curent este: 249.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundtube 190
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.229.00leiPrețul curent este: 229.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundbox 460
400.00leiPrețul inițial a fost: 400.00lei.349.00leiPrețul curent este: 349.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Creative MUVO 10
450.00leiPrețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.