Reduceri!
Boxa portabila bluetooth Soundbox 420
300.00lei Prețul inițial a fost: 300.00lei.249.00leiPrețul curent este: 249.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Putere | 30 W |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
| Autonomie | 12 h |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 420 x 142 x 202 mm |
| Greutate | 2 Kg |
| Altele | AUX, Radio FM, USB, Slot Micro SD, Lumini RGB, Handsfree talking |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Boxa portabila bluetooth Soundbox 420” Anulează răspunsul
Categorie: Boxe portabile
Etichete: Boxe mari, Boxe wireless
Produse similare
-
Boxa portabila bluetooth Creative MUVO 10
450.00leiPrețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Forever BS-140
70.00leiPrețul inițial a fost: 70.00lei.59.00leiPrețul curent este: 59.00lei. -
Boxa bluetooth Lark super slim soundbar cu telefomanda
500.00leiPrețul inițial a fost: 500.00lei.429.00leiPrețul curent este: 429.00lei.Adaugă în coșDescopera Boxa bluetooth Lark super slim soundbar cu telefomanda de aproape un metru lungime, 80 W cu AUX, USB si Slot Micro SD.
-
Boxa portabila bluetooth Soundtube 190
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.229.00leiPrețul curent este: 229.00lei.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.