Reduceri!
Boxa portabila bluetooth Soundbox 480
450.00lei Prețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei.
Stoc epuizat
| Putere | 50 W |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
| Autonomie | 12 h |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 480 x 240 x 240 mm |
| Greutate | 3.8 Kg |
| Altele | AUX, Radio FM, USB, Slot Micro SD, Lumini RGB, Karaoke, TWS |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Boxa portabila bluetooth Soundbox 480” Anulează răspunsul
Categorie: Boxe portabile
Etichete: Boxe mari, Boxe wireless, Sisteme karaoke
Produse similare
-
Ventilator dublu de masina 12V 2×5” cu reglaj
139.00leiPrețul inițial a fost: 139.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Microfon karaoke bluetooth cu difuzor Forever BMS-300
200.00leiPrețul inițial a fost: 200.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundbox 420
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.249.00leiPrețul curent este: 249.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Forever BS-140
70.00leiPrețul inițial a fost: 70.00lei.59.00leiPrețul curent este: 59.00lei.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.