Reduceri!
Casti gaming USB 7.1 Heleus AULA
200.00lei Prețul inițial a fost: 200.00lei.179.00leiPrețul curent este: 179.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Producator | Heleus |
|---|---|
| Tip produs | Gaming |
| Compatibilitate | PC & Console |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Microfon | Da, cu reducerea zgomotului de fundal |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Frecventa raspuns (Hz) | 20 Hz – 20 kHz |
| Conectori | USB |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 2.6 m (cu protectie) |
| Greutate | 295 g |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Casti gaming USB 7.1 Heleus AULA” Anulează răspunsul
Categorie: Casti Gaming
S-ar putea să-ți placă și…
-
Kit gaming mause si tastatura RGB din metal
200.00leiPrețul inițial a fost: 200.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei. -
Kit gaming rebeltec, mause, tastatura, casti, pad
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.249.00leiPrețul curent este: 249.00lei.
Produse similare
-
Casti gaming USB 7.1 rebletec THOR
320.00leiPrețul inițial a fost: 320.00lei.269.00leiPrețul curent este: 269.00lei. -
Casti gaming rebeltec metalice
200.00leiPrețul inițial a fost: 200.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei. -
Casti gaming RGB X0-GE-03
229.00leiPrețul inițial a fost: 229.00lei.179.00leiPrețul curent este: 179.00lei. -
Casti gaming X0-GE-01 Hi-Fis
149.00leiPrețul inițial a fost: 149.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.