Reduceri!
Incarcator Micro USB 2.1 A Fast Charge X0-L51
50.00lei Prețul inițial a fost: 50.00lei.45.00leiPrețul curent este: 45.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Capacitate | 2.1 A |
|---|---|
| Interfata iesire | Micro USB |
| Numar porturi USB | 2 |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 5 V |
| Culoare | Alb |
| Fast charge | Da |
| Lungime cablu | 1 m |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator Micro USB 2.1 A Fast Charge X0-L51” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator Iphone si Android quick charge
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Incarcator Samsung original USB Type-C alb
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Incarcator adaptor iPhone original USB
130.00leiPrețul inițial a fost: 130.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei. -
Incarcator maxlife USB, 1A, MXTC-01
30.00leiPrețul inițial a fost: 30.00lei.25.00leiPrețul curent este: 25.00lei.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.