Reduceri!
Camera video sport Wi-Fi Forever SC-300
600.00lei Prețul inițial a fost: 600.00lei.500.00leiPrețul curent este: 500.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Tip senzor optic | CMOS |
|---|---|
| Rezolutie senzor | 12 Mp |
| Unghi captura | 170 grade |
| Display | 2 inch |
| Tip display | LCD |
| Capacitate baterie | 900 mAh |
| Porturi | Micro USB, Mini HDMI |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 59,3 x 24,6 x 41,1 mm |
| Greutate | 44 g |
| Telecomanda | Da |
| Rezistenta la apa | Da, pana la 30 m (doar in carcasa) |
| Slot card memorie | Micro SD |
| Aplicatii compatibile | iCam (IOS & Android) |
| Continut pachet | Camera, carcasa subacvatica, telecomanda, set de montare x2, suruburi montare, suport pentru bicicleta, cablu micro USB, baterie, bandaje |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Camera video sport Wi-Fi Forever SC-300” Anulează răspunsul
Categorie: Camere video sport
Etichetă: Accesorii fitness
Produse similare
-
Bratara fitness Forever iGO JW-100
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.279.00leiPrețul curent este: 279.00lei. -
Husa Huawei Y7 2018 Tropical flower
39.00leiPrețul inițial a fost: 39.00lei.22.00leiPrețul curent este: 22.00lei. -
Bratara fitness bluetooth fitbit flex 2 FB403BK
450.00leiPrețul inițial a fost: 450.00lei.399.00leiPrețul curent este: 399.00lei. -
Camera video sport GoPro Hero Session HWRP1
1,000.00leiPrețul inițial a fost: 1,000.00lei.890.00leiPrețul curent este: 890.00lei.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.