Reduceri!
Incarcator iPhone original Usb Type-C
170.00lei Prețul inițial a fost: 170.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Capacitate | 3 A |
|---|---|
| Putere | 18 W |
| Interfata iesire | USB Type-C |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 5 V |
| Culoare | Alb |
| Fast charge | Da |
| Cod produs | MU7V2ZM |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator iPhone original Usb Type-C” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator adaptor iPhone original USB
130.00leiPrețul inițial a fost: 130.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei. -
Incarcator Samsung original USB Type-C
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Incarcator 2x USB Mcdodo quick charge 3.0
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.39.00leiPrețul curent este: 39.00lei. -
Incarcator Micro USB 2.1 A Fast Charge X0-L51
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.45.00leiPrețul curent este: 45.00lei.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.