Reduceri!
Incarcator Micro USB 2xUSB 2.4 A
60.00lei Prețul inițial a fost: 60.00lei.40.00leiPrețul curent este: 40.00lei.
În stoc
| Producator | Borofone |
|---|---|
| Capacitate | 2.4 A |
| Putere | 12 W |
| Interfata iesire | Micro USB x 1, USB x 2 |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 5 V |
| Quick charge | Da |
| Compatibil cu | Universal |
| Culoare | Alb |
| Altele | Protocoale incarcare multiple, Sistem de recunoastere |
| Cod Produs | BA37A |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator Micro USB 2xUSB 2.4 A” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator maxlife USB, 1A, MXTC-01
30.00leiPrețul inițial a fost: 30.00lei.25.00leiPrețul curent este: 25.00lei. -
Incarcator Samsung original USB Type-C alb
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Incarcator USB 2.4 A Fast Charge X0-L31
45.00leiPrețul inițial a fost: 45.00lei.35.00leiPrețul curent este: 35.00lei.Adaugă în coșIncarcator USB 2.4 A Fast Charge X0-L31, doua porturi USB, compatibil cu orice brand de pe piata, premium, incarcare foarte rapida.
-
Incarcator adaptor iPhone original USB
130.00leiPrețul inițial a fost: 130.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.