Reduceri!
Incarcator Iphone si Android quick charge
100.00lei Prețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Producator | Baseus |
|---|---|
| Capacitate | 3 A |
| Putere | 20 W |
| Interfata iesire | USB Type-C |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 5 V / 12 V |
| Quick charge | Da |
| Compatibil cu | Iphone si Android |
| Dimensiuni | 78 x 34 x 28 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 49 g |
| Altele | IP 20w Quick charge, Protocoale incarcare multiple, Sistem de recunoastere |
| Cod Produs | CCS-UP-801 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator Iphone si Android quick charge” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator Samsung USB Type-C, 2A, Fast Charge, EB-TA20EBECGWW
100.00leiPrețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei.Citește mai multIncarcator Samsung USB Type-C, 2A, Fast Charge, EB-TA20EBECGWW, original, negru, tensiune iesire 5 V, compatibil cu orice brand.
-
Incarcator adaptor iPhone original USB
130.00leiPrețul inițial a fost: 130.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei. -
Incarcator Micro USB 2xUSB 2.4 A
60.00leiPrețul inițial a fost: 60.00lei.40.00leiPrețul curent este: 40.00lei. -
Incarcator 2x USB Mcdodo quick charge 3.0
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.39.00leiPrețul curent este: 39.00lei.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.