Reduceri!
Incarcator Samsung original USB Type-C alb
100.00lei Prețul inițial a fost: 100.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Capacitate | 3 A |
|---|---|
| Putere | 25 W |
| Interfata iesire | USB Type-C |
| Tensiune intrare | 100 – 240 V |
| Tensiune iesire | 3.3-5.9 V / 3.3-11.0 V |
| Culoare | Alb |
| Super fast charge | Da |
| Compatibil cu | Galaxy S10 5G, A80, A70 si modelele viitoare |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Incarcator Samsung original USB Type-C alb” Anulează răspunsul
Categorie: Incarcatoare telefon
Produse similare
-
Incarcator 2x USB, 2.1A, Fast Charge, XO-L3D5
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.35.00leiPrețul curent este: 35.00lei. -
Incarcator USB Type-C 2.4 A Fast Charge X0-L31
50.00leiPrețul inițial a fost: 50.00lei.45.00leiPrețul curent este: 45.00lei.Adaugă în coșIncarcator USB Type-C 2.4 A Fast Charge X0-L31, compatibil cu orice brand de pe piata, premium, incarcare foarte rapida.
-
Incarcator iPhone original USB Type-C
170.00leiPrețul inițial a fost: 170.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei. -
Incarcator adaptor iPhone original USB
130.00leiPrețul inițial a fost: 130.00lei.99.00leiPrețul curent este: 99.00lei.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.