Reduceri!
Boxa portabila bluetooth Soundbox 460
400.00lei Prețul inițial a fost: 400.00lei.349.00leiPrețul curent este: 349.00lei.
Doar 1 rămase în stoc
| Putere | 40 W |
|---|---|
| Conectivitate | Bluetooth 5.0 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Capacitate baterie | 4000 mAh |
| Autonomie | 12 h |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 460 x 200 x 210 mm |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Altele | AUX, Radio FM, USB, Slot Micro SD, Lumini RGB, Karaoke |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Boxa portabila bluetooth Soundbox 460” Anulează răspunsul
Categorie: Boxe portabile
Etichete: Boxe mari, Boxe wireless, Sisteme karaoke
Produse similare
-
Microfon karaoke bluetooth cu difuzor Forever BMS-300
200.00leiPrețul inițial a fost: 200.00lei.149.00leiPrețul curent este: 149.00lei. -
Ventilator dublu de masina 12V 2×5” cu reglaj (copie)
139.00leiPrețul inițial a fost: 139.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Ventilator dublu de masina 12V 2×5” cu reglaj
139.00leiPrețul inițial a fost: 139.00lei.89.00leiPrețul curent este: 89.00lei. -
Boxa portabila bluetooth Soundtube 190
300.00leiPrețul inițial a fost: 300.00lei.229.00leiPrețul curent este: 229.00lei.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.